طراحی سایت

سرویس طراحی سایت، یکی از پرطرفدارترین سرویس‌های آکادمی بالکانی می‌باشد که، امکان پیاده‌سازی آن در انواع سبک‌های مختلف وجود دارد.

سئو

سئو یا بهینه سازی سایت، عبارت است از تلاش‌هایی که، یک متخصص جهت ارتقا رتبه سایت در کلمات کلیدی مختلف در موتور جستجو می‌کند.

اینستاگرام

مشاوره کسب‌وکار در زمینه‌های مختلف اینترنت باشد. در این جلسات با توجه به هدف شما به تحلیل، رفع ایرادات، ارائه راهکار و نقشه راه پرداخته می‌شود.

مشاوره کسب‌و‌کار اینترنتی

مشاوره کسب‌وکار در زمینه‌های مختلف اینترنت باشد. در این جلسات با توجه به هدف شما به تحلیل، رفع ایرادات، ارائه راهکار و نقشه راه پرداخته می‌شود.

آموزش

برای موفقیت در هرچیزی، باید آن را یاد گرفت، آموزش اصولی و کاربردی سکوی پرتاب به سوی موفقیت در اینستاگرام است.

دیگر خدمات آکادمی بالکانی

افزایش فالور

در برخی از مواقع باید بلد بودن کافی نیست، شاید شنیده باشید که میگن عقل مردم به چشم‌شونه، گاهی اوقات باید تعداد بالای فالور داشته باشید، تا فروش بالا رو تجربه کنید، اینجاست که افزایش فالور کمکتون می‌کنه!

تجزیه و تحلیل

برای هر بهترشدنی باید اشتباه و اصلاح کرد، تجزیه و تحلیل بهتون کمک می‌کنه، اشتباهات رو پیدا کنید و اصلاح کنید؛ در نتیجه پیج قابل اعتمادتری داشته باشید

کمپین تبلیغاتی

برای فروش‌های خاص باید افراد خاصی، رو هدف قرار بدید. برای کار خاص، مشتری خاص می‌خواید. دلیل برگزاری کمپین، هدف قرار دادن این اشخاص هستش

اصلاح اشتباه

کسب‌وکار عین بچه‌ی آدمه، ایراداشو نمی‌بینه، وقتی یکی دیگه میاد و اصلاح می‌کنه، تازه متوجه ایرادات اصلی و فجیع می‌شید

طراحی لوگو

لوگو مدل‌های مختلفی داره، هرنوع از لوگو برای کسب‌وکار خاص و برای مخاطبین هدف مشخصی طراحی میشه، پس اگه تمایل به رشد بهتر و سریعتر داشتید از لوگوی مناسب‌تر استفاده کنید.

راه اندازی اصولی

هرچیزی اصول خاص خودشو داره، راه‌اندازی درست یک پیج متناسب با الگوریتم‌های اینستا باعث شروع فروش از همون هفته‌ی اول میشه!

با ما در تماس باشید

اگر سوالی در مورد خدمات آکادمی بالکانی داشتید، از دکمه زیر استفاده کنید.

فهرست